Gösterilen sonuç sayısı: 3

Elektronik Sigaralar

Dovpo Mvp 220w Mod

Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 2,050.00 ₺.

Vaporesso Gen 200 Mod

Orijinal fiyat: 2,150.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,900.00 ₺.

Voopoo Drag S PNP X Pod Mod Elektronik Sigara

Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,950.00 ₺.

Elektronik Sigara

İnternet üzerinden sigara likiti konusunda firmamızın sunmuş olduğu ürünleri buradan kolayca inceleyebilirsiniz. Elektronik sigara modellerinin satışı günümüzde de devam etmektedir. 2006 yılında piyasaya sürüldüğü zaman kartuş sistemi ile çalışan cihazlar bulunuyordur. Onların performansları son derece düşük oluyordu. 2010 yıllarının başında elektronik sigara likiti sıvı sistemi ile çalışan cihazlar satışa sunulmaya başladı. Devrim niteliğinde bulunan cihaz son derece yüksek performans gösterdi.

Sigarayı tamamen bırakmaya çalışmayı düşünen kişiler üzerinde en fazla görünen yan etkilerden bir tanesi aşırı hızlı kilo alma problemidir. Elektronik sigara modelleri ile sigarayı bırakmayı düşünen isteyen insanlar normal sigarayı bırakıyormuş gibi hissetmektedir. Bunun nedenleri arasında e-sigara sadece nikotin ihtiyacını tam olarak karşılamamakta, insanlara psikolojik olarak yardımcı olmaktadır. Sizde likit ürünlerini internet adresimiz üzerinden satın alarak sigaradan kurtulabilirsiniz.

Online Elektronik Sigara

Elektronik sigara modelleri normal tütün ihtiyacını kullanıcıda sağlayarak bıraktırmaya yönelik bir buluş olarak yer almaktadır. Tamamen simülatör görevi gören elektronik sigara modelleri normal sigaranın bıraktığı kötü kokuyu bulundurmamaktadır. Kaliteli Amerikan ve Fransız üretimi olarak yer alan likitler kullanırsanız güzel kokulardan yararlanabilirsiniz. Yeni nesil elektronik sigara modelleri üzerinde artık üzerinde kaç kere duman çektiğiniz, aletin ne kadar şarjı kaldığını kolayca görebilirsiniz. Sigarayı bırakan insanların çevresine ve kendilerine verdikleri en büyük problemlerden bir tanesi olan bu aşırı sinirlilik durumudur. Elektronik sigara likit ile bu sorun tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.