JUUL 2

Juul Detaylı İnceleme

Yeni Kullanıcılar için Juul Set Almaya Değer mi?

JUUL, aslında elektronik sigaradan çok daha öte bir ürün. Hem kompakt yapısı hem de sunmuş olduğu kaliteli içim yoğunluğu ile yeni başlayanlar için gerçekten mükemmel bir seçim olacaktır. Set içerisinde 4 Adet Juul Pod çıkmakta olup, farklı tatlara sahiptir, Juul aroma tatları hem meyveli hem de tütün aromalı seçenekleri ile bir çok kullanıcıya geniş yelpaze sunuyor. Ülkemizde’de bir çok internet sitesinde rahatlıkla bulabileceğiniz juul podları 2 tür nikotin seviyesinde yer alıyor. Bunlar 1.8 ve 5.0 olarak tanımlanmaktadır.

Juul Detaylı İnceleme

JUUL Daha önce hiç görmediğiniz gibi bir e-sigara olduğunu ifade edebiliriz. Yanıcı bir sigaradan çok bir USB çubuğuna benzeyen görünümü ve onu bugün piyasadaki cihazların çoğundan ayıran özelliklerinden biridir. Juul yeni başlayanlar için uygun bir işlemle, sadece sigara içenler veya daha fazlasını arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek gibi görünüyor.

Juul Salt Likit kullanır ve normal likitler ile asla kullanılmaz. Juul Podları içerisinde kendine özgü ve yüksek kaliteli salt likitler bulundurmaktadır. 2 Farklı nikotin derecesi ile satışa sunulan marka, yukarıda da belirtiğimiz üzere, 1.8 ve 5.0 olarak sunulmaktadır. Ancak son yıllarda 5.0 nikotin seviyesi yüksek olduğundan bir çok ülkede yasaklanmış ve üretimi durdurulmuştur. Bu noktada 1.8 satışları devam etmektedir. Ancak, Türkiye’de bir çok Juul Pod çeşitlerinde 5.0 oranlarının satışını yapan sitelerinde olduğunu belirtmek isteriz.

Bir yanıt yazın