Gösterilen sonuç sayısı: 12

Sapphire Salt Likit

Premium Salt Likit

Premium Salt Likit elektronik sigaralar da tercih edilen buharlaşma sonucunda tüketilen e likit türüne verilen isimdir. Salt likitleri klasik e-likit’lerden ayıran pek çok farklı konu bulunur. Bunlar içerisinde en belirgin olanlarından biri bu ürünlerin içerisinde yer alan nikotin tuzu isimli maddedir. Salt likit içerisinde nikotin tuzu bulunurken diğer likit çeşitlerinde baz likit türleri yer alır.

Salt likit ürünler gerçek sigara deneyimine yakın bir deneyim sunması nedeniyle tercih edilir. Bu nedenle yapaylık hissi meydana gelmeden kullanıcıların memnun kalmasına olanak sağlar. Salt likit türlerindeki nikotin seviyesi çok daha fazladır. Bu nedenle az oranlarda tüketilse de kişilerin daha fazla doyuma ulaşmasına neden olur. Salt likit içerisinde 25-50 mg arasında nikotin değerleri bulunur.
Salt Likit Çeşitleri Nelerdir?
Salt likit çeşitleri diğer likitlere göre daha yumuşak için sunması açısından tercih edilen ürünlerdir. Bu tür geleneksel elektronik sigara likitlerinden farklı yapısı ile dikkat çeker. Bu nedenle elektronik sigara dünyasına farklı ve yenilikçi bir soluk getirmesi ile bilinir. Eski likit türlerinden daha güvenli olması nedeniyle bir adım ön planda olan bir türdür.
Online likit siparişi ile bu ürünlere kolay bir şekilde sahip olmak mümkündür. Salt likit türlerinde nikotin tuzu net bir şekilde hissedilir. Bu nedenle küçük bir elektronik sigara ile bile yoğun bir e-sigara deneyimi yaşanır. Salt likitlerin boğaz vurumu çok daha yoğun olduğundan gerçek sigaradan ayırt etmek pek mümkün değildir.
Salt Likit Satın Al
Salt likitler yoğun aromaları ile dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Nikotin seviyesi yüksek olan likitlerden biridir. Yoğun aroma isteyen kullanıcılar için son derece uygundur. Az kullanımda bile daha iyi deneyim sunması bakımından diğer likit çeşitlerinden kolaylıkla ayrılır.

Salt likitlerin çeşitliliği de son derece fazladır. Kullanıcılara farklı çeşitleri seçme özgürlüğü tanır. Kullanıcılar salt likitlerde diledikleri aromaları rahatlıkla bulabilirler. Bu nedenle diğer likit seçenekleri ile kıyaslandığında çok daha fazla tercih edilen bir üründür. Baz nikotine göre raf ömrünün daha uzun olması ile de bilinir. Firmamızdan salt likit seçeneklerini satın alabilirsiniz.