JUUL 2

JUUL 2 ÖZELLİKLERİ

JUUL 2 Sonunda, birçoğunuzun beklediği an geldi. Son  derece gelişmiş ve yükseltilmiş JUUL2 başlangıç ​​kiti burada!  Bu kit, yeni başlayanlar veya sigaradan geçiş yapmak isteyen herkes için mükemmeldir. Veya neden eski JUUL cihazınızdan yükseltme yapmıyorsunuz ?

JUUL2 vape kiti, %25’e kadar daha fazla kapasiteye sahip orijinal JUUL’dan daha  uzun ömürlü bir pile sahiptir ve tüm gün boyunca tatmin edici bir vaping deneyimi için cihazınızın keyfini çıkarmanız için size daha fazla zaman tanır. Ayrıca orijinal JUUL’dan %70 daha fazla e-sıvı içerir ve kapsüllerinizi değiştirmeden önce size daha fazla zaman tanır.

Bu kit,  kapalı bölmeler kullanır , yani kendi e-sıvınızla yeniden dolduramazsınız, bu, vape için sorunsuz ve dağınık bir yoldur. Sadece bölmeyi açın, kullanın, bittiğinde atın ve yenisini takın. Kullanımı çok kolaydır ve sızıntıyı azaltmak için tasarlanmıştır.

Çok az bakım gerektiren ve cihazınızın ne zaman şarj edilmesi gerektiğini söyleyen ışıklı gösterge, şarj durumu, pil seviyesi, e-sıvı seviyesi ve hatta pod orijinalliği gibi akıllı özelliklere sahip mükemmel bir Ağızdan Akciğere cihazdır . Şarj etmek için sağlanan USB dock şarj cihazını kullanmanız yeterlidir.

Ayrıca, daha fazla teknoloji istemeniz durumunda, tam teşhis ve kişiselleştirme için JUUL2’nizi Bluetooth üzerinden uygulamaya da bağlayabilirsiniz. Çok akıllı!

Bir yanıt yazın