Dharma Blog, Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik Sigara Çeşitleri

Sigara tiryakilerinin bu tür sorunlardan tam olarak kurtulması için üretilen elektronik cihaz elektronik sigara likit ürünleri günümüzde de en çok fazla satın alınan çeşitlerdir. Elektronik sigara modelleri konusunda araştırma yaparken bir çok model bulunmaktadır. Bununla beraber ucuz ve pahalı model arasında farklar yer almaktadır. Elektronik sigaraların boyutu büyüdükçe güç ve şarj süreleri uzamaktadır. Sigara boyutunda yer alan bir modelin şarjı 3-4 saat gidiyorken, avuç içi kullanılan bir ürün ise yaklaşık olarak 2 gün kullanılmaktadır.

Cihazın içinden çıkan yedek parçalar üzerinde fiyata etki etmektedir. Ucuz modellerde tek coil varken pahalı olanlarda ise 3lü coil ,5li coil ve elektronik sigara coil yedek olarak verilmektedir. Bu nedenle elektronik sigara modelleri konusunda fiyat araştırması yaparken bunları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Elektronik cihaz ismi ile anılan sigara likiti şirketinin sizlerle bir araya getirdiği e-sigara modellerinin çalışma mantığı son derece basittir.

Likit Çeşitleri

Likit olarak adlandırılan ve tam ismi ile elektronik sigara likitleri olarak bilinen bu çeşitler, sıvılaştırılmış ürünlerdir. İçerik kısmında, nikotin, su, tatlandırıcı gibi farklı esanslar yer almaktadır Piyasa üzerinde çeşitli esanslar ile tatlandırılmış olan likit tipleri bulunmaktadır. Kişiler likit ürünlerini bireysel olarak elektronik sigara kullanımı tercih edilmesi durumunda, likit alımında sahte ürünlerden ya da içeriğinde ne olduğu bilinmeyen ürünlerden kaçınmanızı sizlere bu adres üzerinden öneriyoruz.

Bir yanıt yazın