Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik Sigara en iyi marka hangisi ?

ELEKTRONİK SİGARA NEDİR?

Elektronik sigara, geleneksel sigara hissini yeniden üretir. Temel olarak bir batarya sistemi ve bir atomizerden oluşur. Atomizer içerisine konulan aromalı sıvıları ısı sayesinde buhar haline dönüştürür. Atomizer ısı üretmek için ihtiyacı olan enerjiyi bataryadan sağlamaktadır. Nefes çekme sırasında hava ile karışan ve buhar haline dönüşen e-likit, geleneksel sigaradakine benzer bir duman üretir.
Küçük, orta ve büyük çaptaki kullanıcılar için basit ve ulaşılabilir tüm kitleri öneriyoruz. Kullanmak için yalnızca içerisine seçtiğiniz e-likiti eklemelisiniz.

Elektronik Sigara en iyi marka hangisi ?

Bu soru evrensel fakat bizler Dharma Vape olarak 2 grupta incelemek istedik

  1. Sigarayı bırakmak için mi burdasınız ?
  2. Keyif yani tamamen nargile içimi gibi (cep nargile) için burdasınız ? (bunun için kullanmanız nicotin bağımlılığına sebebiyet verir lütfen hobi olarak e-sigara tüketimi yapmayınız.

kendinize bu soruyu sorduğunuz da 1. madde ise biz pod mod cihazları öneriyoruz. Uygun sigara içimine en yakın ve ergonomik cihazlardır. Diğer elektronik sigaralara göre daha az likit tüketimi ve daha hızlı nicotin doyumu gerçekleşir.

peki nasıl tedarik edebilirsiniz ? Sitemizden pod modlar sekmesine tıklıyarak burada önereceğimiz pod cihaz ve salt likitlerle başlamanızı tavsiye ediyoruz.

  1. Veiik Airo Pod Mod
  2. Caliburn G2 Pod Mod
  3. Caliburn A2 Pod Mod
  4. Caliburn GK2 Pod Mod
  5. İNNOKİN SCEPTRE Pod Mod

Salt Likit neden tercih etmenizi tavsiye ediyoruz ? Çünkü salt likitler daha az ml de tüketim yaparak daha hızlı nicotin doyumu sağlar. Özetle günde 10-12 ml aralığında normal likit tüketen bir insan salt likit ile bunu 3-4 ml tüketim sağlayarak yapabiliyor. Önerdiğimiz salt likit markaları ise aşağıda ki gibidir

  1. Saltica Salt likit
  2. Dharma Salt Likit
  3. Halo Salt Likit

 

 

 

Bir yanıt yazın