Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik Sigara Fiyatları

ELEKTRONİK SİGARA FİYATLARI ?

Elektronik Sigara Fiyatları bir çok marka ve üründe değişiklik göstermektedir. Tıpkı cep telefonları gibi burda önemli olan size en doğru ve en iyi markayı modeli belirlemek olucaktır.

Önceliğiniz sigaradan uzaklaşmak mı ?

cevabınız evet ise pod mod en yeni nesil elektronik sigaralardır. Sigarayı içimine benzer ve simülasyon pod mod cihazları tercih edebilirsiniz bunun için aşağıda 3 adet en yeni ve en başarılı pod mod örnekleri vereceğim. Ayrıca pod modlar hakkında bilgi almak için bloğumuzda ki yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

  1. Kiwi pod mod    Kiwi pod iqoos görünümlüdür ve sigara gibi filtreye sahip e-likit ile kullanılan bir pod cihaz türüdür. Kullanıcılar oldukça memnun ve sigara alışkanlıklarına son verdikleri %97 oranında görülmüştürç
  2. Veiik Airo Pod mod (Türkiye de yıllardır en çok satan pod ünvanına sahiptir. Nicotin doyumu olarak kullanıcılar çok memnun ve Veiik airo ile kullanıcıların %85 i sigarayı bırakmıştır)
  3. Caliburn G2 Pod mod (En yeni ama geldiği gibi satış rekorları kıran Uwell Caliburn G2 aroma konusunda oldukça başarılıdır. İstenileni verdiği için kullanıcıların %82 si sigara alışkanlığına son verdiğini söylemektedir.

ELEKTRONİK SİGARA NEDİR ?

Elektronik Sigara nedir ?

Elektronik sigara genellikle nikotin içerir. Önemli olan kullandığınız cihaz ve likit olmakla beraber nasıl kullandığınız da önem taşımaktadır. Günümüzde elektronik sigaralar hakkında birçok çelişkili bilgi mevcut, ancak hala öğrenecek çok şeyimiz var. Hadi gelin hep beraber elektronik sigara nedir, çeşitleri nelerdir konularını yakından inceleyelim.

 

 

 

Bir yanıt yazın