Dharma Blog

Kilo Likit Nedir Özellikleri Nelerdir Nasıl Kullanılmalıdır?

E-likit nedir?

E-likitler vaping ve elektronik sigara cihazlarında kullanılmaktadır. Kilo E-Liquids ürünlerindeki hacimce ana bileşenleri propilen glikol (PG) ve bitkisel gliserindir (VG). İkincil bileşenler ise nikotin içerebilir veya içermeyebilir tercihinize bağlıdır (şişe başına 0,3,6,12 ve 18 mg’lık çeşitli seviyelerde olabilir). Üçüncü içerik olarak ise aroma eklenmiştir.

Tüm Kilo E-Liquids e-likitleri ABD’de yerli ve ithal içeriklerle şişelenir ve farmasötik sınıf PG, VG ve nikotin içerir.

Kilo E-Likit bazında bitkisel gliserin (VG) ve propilen glikol (PG) kullanıyor musunuz?

Kilo E-Likitler, hem VG hem de PG karışımından oluşan bir temel bileşen kullanır. Lezzetten lezzete hafif farklılıklar olsa da, oran % 70 VG ve% 30 PG’dir. Bu oran, mükemmel buhar üretimi ve yarı tatlı, kremsi alt tonlu tam bir gövde sunarken lezzet profilimizi oluşturduğumuz mükemmel platformu oluşturur. PG alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa lütfen dikkat edin.

Kilo E-Liquids e-likitinde ne tür bileşenler kullanılıyor?

Kilo liquids, USP sınıfı propilen glikol, USP Kosher Grade bitkisel gliserin, USP / gıda sınıfı doğal ve yapay tatlandırıcılar ve sertifikalı sıvı nikotin içeren baştan sona en kaliteli bileşenleri kullanır.

Nikotinimiz, uygun dozajı sağlamak için kurum içinde yeniden test edilmeden önce her partide sıvı kromatografi analizi sağlayan saygın bir endüstri liderinden temin edilmektedir.

Kilo E-Likit e-likitimi nasıl saklamalıyım?

Kilo E-Likitlerin raf ömrü yaklaşık bir yıldır ve her kullanım arasında oda sıcaklığında direk güneş ışığından uzak tutulmalıdır. Ürünlerimizi soğutmaya gerek yoktur. Güneş ışığına maruz kalma ve hava ile temas, Kilo E-Liquids e-likitinin nikotin oksidasyon sürecini hızlandırarak renginin koyulaşmasına neden olacaktır.

Kilo E-Likit e-likitinde baz ve aromalar dışında başka neler var?

Ürünlerimize asla su, alkol veya gıda boyası eklemeyeceğiz.

Kilo E-Likit e-likitimi iade edebilir miyim?

Maalesef, Kilo likitler birçok nedenden dolayı likit ürünler için iade kabul edememektedir. Bir ürünün önceki satın alımlarınızla tutarlı olmadığından şüpheleniyorsanız, ürününüzle tam olarak eşleşen parti numunelerini test edeceğiz ve bir şeylerin yanlış veya yanlış olup olmadığını belirleyeceğiz. Kilo E-Likit satın alımınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa,  lütfen Dharma Vape müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin.

Bir yanıt yazın