Dharma Blog, Salt Likit Nedir

Salt Likit Nedir?

Salt Likit Nedir?

Salt likit diğer bir adıyla nikotin tuzu, ülkemizde yeni yeni tanınmaya başladığı için pek çok kişi tarafından merak edilen bir ürün haline geldi. Eğer sizler de salt likit nedir? Sorusuna cevap bulmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Salt Likit Hakkında

Elektronik sigara kullanan bireyler daha çok nikotinli likitler kullanıyor. Bunun için de her nikotin bazının aslında bir boğaz vurumu oluyor. Aynı zamanda da bir doygunluk düzeyi de oluşuyor. Son zamanlarda ortaya konulan incelemeler gösteriyor ki tuz nikotinin metabolizma üzerinde daha hızlı bir şekilde soğrulduğu yani daha çabuk kana karışarak uzun bir süre nikotin gereksinimini karşılayacak şekilde bir tür olduğunu gösteriyor.

Baz Nikotinden Farkları

Baz nikotini ile kıyaslandığında bu türün hem daha doyurucu hem de boğaz üzerinde yakma, acı tat bırakma gibi istenmeyen durumlar da gözlenmiyor. Gerçek sigara ile karşılaştırıldığında ise neredeyse aynı oranda boğaz vurumu ile kendini ispat eden salt likit ürünü son zamanlarda ülkemizde de çok fazla rağbet görüyor.

Baz nikotine göre çeşitli buharlama sistemlerine sahip olan salt likit %35 daha az sertlik seviyesindedir. Salt likit nedir? Konusu ya da bununla ilgili benzer konularda daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Yine bu ürünlere hem kaliteli hem de güvenli bir hizmet almak kaydı ile sitedeki kategorilerden ulaşarak, bu ürünü deneyimleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın