PodMod Nedir? Nasıl Kullanılır?

PodMod Nedir? Nasıl Kullanılır?

PodMod Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sigarayı bırakmak isteyenlerin baş vurduğu yöntemlerden biri olan elektronik sigaralara ilgi gün geçtikçe artıyor. Nikotinlerin çoğunun tütün yaprağından elde edilmemesi ve yakma yerine buharlaşma ile kullanımı ise elektronik sigaraların, gerçek sigaraya oranla çok daha az zararlı olması da tercih sebebi olmaktadır. Bu nedenle de elektronik sigara sektörün nerede ise her gün bir yenilikle karşılaşıyoruz. Bu kapsamda dünyada elektronik sigaralardaki yeni trend ise podmod olmakta.

PodMod Nedir?

Aslında podmod nedir? Nasıl kullanılır? Sorusunun en basit cevabı, elektronik sigaranın bir çeşididir ve diğer çeşitleri gibi kullanılır olmaktadır. Podmod’un diğer elektronik sigaralardan farkı ise, likit kartuşlarının tek kullanımlık ve doldurulabilir olmasıdır. Kısacası kullanıldıkta bir süre sonra kartuş çıkartılıp atılmaktadır veya yeni tel ve pamuk işlemiyle el becerisi isteyerek sarılmaktadır. Podmod tercihinin artmasının bir diğer nedeni ise, çok ince oluşu ve gerçek sigaraya aşırı benzerliğidir. Bu yüzden de özellikle genç yaşta elektronik sigara kullananların ilk tercihleri, podmod olmaktadır. podmod kullanıcıları, yanlarında değişik aromalı kartuşlar ve likitler  taşıyarak elektronik sigarayı çok daha uzun sürelerde kullanabilmektedir.

PodMod Nasıl Kullanılır?

Podmodun kullanımı diğer elektronik sigaralara nazaran çok daha kolay ve güvenli. Pod modun usb portu ile laptop ve bilgisayarlarda kolaylıkla şarj edilebiliyor, ayrıca şarj kablosu kullanılarak da şarj işlemi gerçekleşiyor. Podmodu kullanmak için ise kartuşu değiştirmek veya likit doldurarak kullanmak yeterli oluyor.

Bir yanıt yazın