Elektronik Sigara Çeşitleri

Smok Marka Elektronik Sigaralar Nelerdir ?

Smok; elektronik sigara sektörünün en popüler markaları arasındadır.

Smok; elektronik sigara ve elektronik nargile modelleri üretir. Smok’un ürettiği modeller bu sektördeki tüketiciler tarafından oldukça beğenilir. Smok; özellikle yüksek performanslı mod elektronik sigara modelleri ile tanınmaktadır. Bunun dışında; Smok Alien başta olmak üzere Smok V8 Baby Kit ve Smok AL85 gibi modeller firmanın ürettiği en iyi e-sigara ve e-nargile modelleri arasında yer almaktadır. Smok; sadece Türkiye’de değil, dünyada da oldukça beğenilen ve popüler olan bir markadır. Smok’un ürettiği mod cihazlarda kullanım avantajı sunması ve yoğun buhar kapasitesine sahip olması, onu bu sektörün harika firmaları arasına sokmaktadır.

Smok Elektronik Sigara ile Sigarayı Bırakmak Artık Daha Kolay!

Smok elektronik sigaranın birçok modeline ulaşmak ve farklı aromalardaki likitleri satın almak mümkündür. Smok’ta herkesin bütçesine uygun çok farklı özellikte ve fiyatta model yer almaktadır. Smok Alien; Smok markasını kullananların en çok tercih ettiği modeldir. Bu ürünün özelliklerinden bazıları; direnç ayarının yapılabilir olması, 220 W maksimum çıkış, çıkış için sert, normal veya yumuşak modları, sıcaklığı kontrol modu, paslanmaz çelik kaplaması, yükseltilebilir belleği, her pil için farklı pil göstergesi, iki adet yüksek amperi gösterilebilir.

Smok G-Priv 2

Elektronik sigaraların üç farklı kısmı yer almaktadır. Birincisi, enerjiyi sağlayan pildir. İkincisi, pilden aldığı enerjiyle likidi ısıtıp buharlaştıran atomizerdir. Üçüncüsü, atomizere likit sağlayan kartuştur. Smok G-Priv 2 kendine özgü tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bu modelin teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

– Herhangi bir arıza yaşandığında değiştirme garantisi bulunur.

– Likit kapasitesi 5 ml’dir.

– Batarya pil ise 18650 pildir.

– Vida bağlantısı ise 510 şeklindedir.

Bu model kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Fiyatı ise diğer modellere kıyasla daha yüksek olsa da kalitesi fiyatının önüne geçmektedir. Fiyatının yüksek olması, güvenilir olmasından ve sağlık açısından hiçbir sıkıntı bulundurmamasından kaynaklanır. Elektronik sigara sektöründe çok sayıda kalitesiz ürün bulunmaktadır. Smok, bu yüzden e-sigara kullanıcılarına son derece sağlıklı ürünler sunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın