Smok Rpm Coil Özellikleri

Smok RPM Coil Özellikleri Nelerdir? Smok RPM Coil Kartuş

Smok Rpm Coil İnceleme

Elektronik sigaralar, sanılanın aksine oldukça karmaşık yapıdaki ürünlerdir. Elektronik sigarayı incelediğimizde pek çok farklı ekipman görebiliriz. Her bir ekipmanın farklı görevleri olmasına rağmen, bazı ekipmanlar çok daha önemlidir.

Elektronik sigarada oldukça önemli olan ekipmanlardan biri de Coil’dir. Coil için elektronik sigaranın kalbidir, diyebiliriz. Likit tankının içerisinde bulunan likit coil yardımıyla ısınır. Ortaya çıkan buhar ağıza çekilir ve buhar bulutu oluşturulur.

Elektronik sigara coilleri oldukça önemli ekipmanlar olduğu için piyasada birbirinden farklı marka ve modelde coil görebiliyoruz. Elektronik sigara kullanıcıları tarafından sık sık tercih edilen coillerden bazıları da SMOK RPM COİL çeşitleridir.

Bu yazımızda sizler için SMOK RPM COİL ile ilgili Özellikleri Nelerdir, Fiyatları Nasıldır ve Yorumları Nasıldır sorularına cevap vereceğiz.

SMOK RPM COİL Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılarının damak tatlarına uygun buhar bulutlarının oluşturulması için SMOK RPM, pek çok farklı coil çeşidine sahiptir. SMOK RPM COİL’leri ve özellikleri şu şekildedir;

  • 0.3 ohm RPM MTL Mesh Coil, çıkış gücü 10-15 W arasındadır.
  • 0.4 ohm RPM Mesh Coil, maksimum çıkış gücü 25 W
  • 0. 6ohm RPM Triple, maksimum çıkış gücü 25 W
  • 0.8 ohm RPM DC MTL Coil, önerilen çıkış gücü 16 W
  • 1.0 ohm RPM SC Coil, önerilen çıkış gücü 14 W
  • 1.2 ohm RPM Quartz Coil, önerilen çıkış gücü 12 W

SMOK RPM COİL, modelleri ve özellikleri bu şekildedir. SMOK RPM COİL, kullanıcıları için farklı dirençlerde ve farklı çıkış gücü değerlerinde coil ürettikleri için kullanıcılar tarafından sık sık tercih ediliyor.

ak piyasada tek tek değil, beşli paket halinde satılmaktadır. Tercih ettiğiniz direnç değerini seçtikten sonra elinize 5 adet SMOK RPM COİL ulaşacaktır. SMOK RPM COİL fiyatları, piyasa göre ortalama değerdedir. SMOK RPM COİL, beşli satılması sayesinde alıcısını oldukça rahatlamaktadır. Yani SMOK RPM COİL kullanıcıları tek bir alım işlemi yaparak uzun süreli coil ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca Rpm Coil güncel pod mod cihazların da rpm 2 coil seçeneğini de bizlere sunmaktadır.

Yeni Smok Rpm 3 coil de Smok firması tarafından Smok Rpm 5 pro pod mod ile en yeni en güncel en verimli hali ile www.dharmavape.net sitemiz üzerinden tedarik edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın