Pod Mod Çeşitler

Veiik Airo Pod İnceleme

VEiiK Airo

Veiik Airo Türkiye de en çok tercih edilen ve en çok satan pod modudur. Kullanıcılar sigara bırakma konusun da verdiği kararlar doğrultusun da sigara içimine benzer elektronik sigara arayışına girmektedir. Öncelikle Teknik olarak Veiik Airo 500 mah podumuzu tanıyalım.

Veiik Airo Pod Özellikleri

  • 500 mah Batarya Kapasitesi
  • 2 ml kartuş likit haznesi
  • Yandan likit dolumu, slikon tıpa
  • Nefes sensörlü çekim
  • Led gösterge 3 farklı renk
  • Yeniden basit sarılabilir kartuş teknolojisi

Veiik airo pod

Tercih edilme sebebi sigara içimine bire bir hitap etmesinden ve ergonomik yapısından kaynaklıdır. Ayrıca basit kartuş pamuklana bilmeside ekonomik olarak kullanıcıları cezbeden diğer bir ayrıntı yani kısaca veiik airo’nun Türkiye de bu kadar çok satılmasının ve talebinin oluşmasının başlıca sebebi sigara ihtiyacını karşılaması, ekonomik olması ve ayrıca ergonomik yapıda yani pantolonun çakmaklık cebine rahatça sığabilen bir çakmak boyutların da olmasıdır.

Teknik Bilgisi:
Ebat: 25.5mm x 12.5mm x 100.5mm
Kapasite: 2ml
Malzeme: + PU (Çinko Alışım)
Pil: 500 mAh
Direnç: 1.2ohm
Şarj : 1A

Veiik airo 500 mah

Podumuzun yanında kullanıcıların çoğu salt likit tercih eder. Bunun sebebi yüksek nicotini daha yumuşak şekilde içebildiği ve ayrıca daha erken nicotin doyumuna eriştiği içindir. ” Kısaca vape dilinde tabiri cahizse, kesmeyen nicotin vurmayan likit podu emzik ettirir derler.” Bende sizlerden biri olaraktan bundan tam 5 yıl önce veiik airo pod ile sigarayı bıraktım. Salt nicotin ile başladım. 50 mg den 35 mg ye düştüm şuan keyfi kullanıcı olaraktan sizlerin arasındayım.

 

Bir yanıt yazın