Dharma Blog, JUUL, Pod Mod Çeşitler

Juul Elektronik Sigara Özellikleri

Juul Pod Mod Elektronik Sigara ile benzersiz bir sigara deneyimine hazır mısınız?

Elektronik sigara dünyası gün geçtikçe gelişmekte ve piyasaya birçok yeni cihaz sürülmektedir. Son yıllarda ise pod sistemli elektronik sigaralar gittikçe trend olmakta ve tercih edilmeye başlanmaktadır.

Pod sistemli elektronik sigaraların tüm dünyada bu kadar bilinmesini sağlayan en önemli cihazlardan birisi Juul Pod Mod’dur. Juul pod mod piyasaya sürüldüğü günden itibaren büyük yankı uyandırmış ve e sigarada yeni çağ başlatmıştır.

Juul hem tasarım hem de içim olarak geleneksel elektronik sigaralara göre oldukça farklıdır. Ultra hafif bir pod mod olan Juul; normal sigarayı taklit etmektedir. İçim ve tutuş şekli olarak normal sigaraya oldukça benzemektedir. Bu sayede, birçok kullanıcı sigarayı bıraktığını belirtmektedir. Bu yazımızda, Juul Pod Mod elektronik sigarayı hem tasarım hem de performans açısından detaylıca inceleyeceğiz.

 

  • Juul Pod Mod geleneksel elektronik sigaralara oranla çok daha küçük ebatlara sahiptir. E sigara piyasasındaki en hafif cihazlardan birisi olup, cep boyutuna göre tasarımı yapılmıştır.
  • Güçlü MTL içim özelliğine sahiptir. MTL içimin bir diğer ismi sigara içimdir. Bu içim tarzı kullanıcısına sigara içiyormuş hissiyatı verir ve boğaz vuruma odaklanır. Böylece kullanıcısını kolayca doyuma ulaştırır.
  • Juul pod mod akıllı çipe sahiptir. Bu sayede herhangi bir ayara ihtiyaç duymadan elektronik sigaranız kendi sıcaklık kontrolünü otomatik gerçekleştirir.
  • Juul elektronik sigaranız bu smart chip sayesinde kuru çekim oluşmasını engeller. Bu sayede kartuşunuz yanmaz ve yanık likit tadı almazsınız.
  • Juul pod mod kit içerisinden gelen şarj aleti ile şarj olur. Ortalama bir saatte cihazınız tam şarja ulaşır. %100 şarj ortalama bir kullanıcı için günlük kullanıma yeterli olacaktır.
  • Juul pod lar San-Francisco’da üretilmekte olup tüm dünyada satış rekorları kırmaktadır. Juul elektronik sigaranızın bir diğer önemli özelliği ise sigara rahatsız edici koku bırakmaz. Kapalı alanda içtiğinizde bile herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Ayrıca, içerisinde diğer zararlı maddeleri içermediği için dişleri sarartmaz ve ağızda kötü koku bırakmaz.

 

Juul Pod Mod Dizayn ve Tasarım Özellikleri

İlk olarak, Juul pod mod e sigara boyutu ortalama bir dal sigara boyutunda olup büyük benzerlik taşımaktadır. Elektronik sigaranızın pod ve kartuş kısımları ile birlikte normal sigaraya göre birkaç cm uzundur. Ayrıca pod sistemli e sigara çeşitleri içerisinde Juul en hafif olanlarından birisidir.

Juul pod mod diğer birçok elektronik sigara çeşitlerine göre ultra ergonomik yapıya sahiptir. İki parmağınızın arasında gerçek bir sigara tutuyormuş gibi tutup çekim yapmanızı sağlar.

Eğer pod mod e sigaranıza yakından bakarsanız küçük LED ışık göstergesini göreceksiniz. Her çekim yapışınızda LED ışık yanacaktır. Ayrıca LED ışık sayesinde cihazınızın şarj durumu hakkında bilgi alırsınız. Eğer LED ışık yeşil yanarsa full şarjı, sarı renkte yanar. Kırmızı ise şarjınızın azaldığını belirtmektedir.

Bir yanıt yazın