Pod Mod Çeşitler

Smok Nord Pod Özellikleri

Smok Nord Pod ile üst düzey e-sigara deneyimine hazır mısınız?

Smok Nord Elektronik sigara dünyasına her geçen gün farklı cihazlar eklenmektedir. Bu anlamda ürün yelpazesi oldukça geniş bir sektör bulunmaktadır. Son yılların keşfi olan pod mod sistemli e sigaralar satışı oldukça yaygınlaştı. Bu pod mod sistemler özellikle elektronik sigara kullanırken sigara içiyormuş hissiyatı veren cihazlardır. “Sigara içim” şeklinde geçen pod modlar bireyleri hızlıca doyuma ulaştırmakta ve nikotin ihtiyaçlarını gidermektedir.

 

 • Nord Pod elegant görünüşe sahip olup sade ancak oldukça şık cihazdır. Eğimli köşeleri olan Nord Pod çapraz hatlara sahip bir dış dizayna sahiptir. Bu anlamda e sigaranız hem şık hem de sofistike bir tasarıma sahiptir.
 • Smok elektronik sigaranızda birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Sade siyah, beyaz, kırmızı veya altın renklerin varlığının yanı sıra gökkuşağı gibi stil seçenekleri de bulunmaktadır. Bu anlamda, Smok firması her türlü bireysel zevk ve tercihe hitap etmektedir.
 • Smok Nord Pod ultra-portatif pod sistemdir. Elektronik sigaranız, orijinal Smok kit kutusunda sizlere gelmektedir. Cihazınızı aldıktan sonra kutuda şeffaf jelatinin bulunduğundan emin olunuz.
 • Smok Nord tek tuş ile ateşleme özelliğine sahip pod mod elektronik sigaradır. 1100 mAh batarya gücüne sahiptir. Bu anlamda birçok pod mod e sigaraya oranla daha güçlü çekim özelliğine sahiptir.
 • Cihazın kartuş kısmı şeffaf görünüme sahip olduğu için kalan likit rahatça kontrol edilebilir. 3 ml likit haznesine sahiptir. Pod sisteme sahip elektronik sigaralar çok likit tüketmezler bu sayede, 3 ml likit haznesi sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.
 • Smok Nord Pod tek ateşleme tuşu ile tüm görevleri görmektedir. E sigaranızı bu tuşla açıp kapayabilir ve çekiminizi yapabilirsiniz.
 • Ateşleme tuşu üzerinde aynı zamanda pil şarj gösteriminde bulunan LED ışık vardır. Kırmızı yanan led ışık elektronik sigaranızın şarjınının az olduğunu bildirmektedir. Eğer turuncu ışık yanıyorsa e sigaranızın şarjı %70’ten dana az demektir. Yeşil ışık ise pod mod şarjının %70 – %100 arasında demektir.
 • Full şarj ile Smok Nord Pod cihazınızın 8 saat süresiz çekim sağlamaktadır. MTL coil ile şarj süresini uzatabilirsiniz. DTL coil kullanımında ise şarj daha hızlı bitecektir.
 • Smok Nord pod kit içerisinden çıkan USB kablo ile şarj edilmesi durumunda %100 şarj durumuna 2 saat içerisinde ulaşabilecektir.

Smok Nord Pod Kit İçeriği

 • 1 adet Nord Pod Sistemi
 • 1 adet 0.6 ohm değerinde Nord coil
 • 1 adet yedek 1.4 ohm değerinde Nord coil
 • Şarj kablosu (mini USB kablo)
 • Kullanım kılavuzu

Smok Nord Pod birçok elektronik sigaraya oranla çok daha küçük boyutlarda olup, daha hafiftir. E sigara endüstrisindeki portatif cihazlardan birisidir. Smok Nord’un en çok tercih edilme sebeplerinin başında gelir.

Küçük boyutu sayesinde Smok e sigara ergonomiktir. Kullanım şekli oldukça rahattır. Küçük ebatlarına rağmen cihaz 1100 mAh bataryaya sahiptir. Birçok pod mod e sigaraya göre çok daha güçlüdür.

Smok Nord Pod birçok renk seçeneğine sahiptir. Siyah, yeşil, kırmızı, mor, gümüş ve altın prizma renklerine sahiptir. Bunun dışında reçine modelleri de bulunmaktadır.

Smok Nord sade aynı zamanda şık bir dizayna sahiptir. Yapı malzemesi olarak paslanmaz çelik ve metal alaşımlarından yapılmıştır. Bu nedenle klas bir görünüme sahip olduğu gibi sağlam malzemeden yapılmıştır ve uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanım vaat eder.

Smok Nord Pod E Sigara Avantajları

 • Aroma Kalitesi: Nord Pod likitinizin aromasını çok net size hissettirir. Aynı zamanda elektronik sigaranız ile uyumlu seramik coil ile aroma tadımı daha da netleşebilir.
 • Coil Seçeneği: Smok Nord Pod birçok coil ile uyumludur. Farklı rezistans değerine sahip coil seçimi yapabilirsiniz.
 • Hızlı Doyum: Hem kullanılan likit seçeneği ile (salt likit) hem de e sigaranızın yapısı sayesinde birkaç nefeste nikotin doyumunuz gerçekleşir.
 • Salt likit: Salt likit nikotin tuzlarından yapılmış olan likitler, daha organik bir yapıya sahiptir. Pod mod cihazlar sadece salt likit kullanılmalıdır.
 • Net Boğaz Vurumu: Elektronik sigaranızdan çektiğiniz her nefeste boğaz vurumu hissedilir. Bu anlamda geleneksel sigara içimi hissi verir. Özellikle MTL coil kullanıldığında bu hissiyat daha da artar.
 • Güçlü Batarya: Genel olarak pod mod cihazlar batar gücü olarak güçlü modlara sahip değildir. Ancak Smok Nord Pod batarya gücü 1100 mAh tır
 • Kolay Kullanım: Hem küçük ebatlara sahip olması hem de hafifte ağırlıkta olması sayesinde günlük yaşamda oldukça kullanışlıdır. Ayrıca tek tuş ile komplike ayarlara gerek duymadan konforlu bir kullanım sağlar.

Nord Coil Seçenekleri

Smok Nord coil 1.4 ohm değerinde MTL coil ile uyumludur. Bu coil ile çok iyi derecede likitinizin aromasını net hissetmenizi sağlar. Bunun yanı sıra diğer pod mod e sigaralara göre buhar üretimi de daha fazladır.

Smok Nord pod mod seramik coil ile de uyumludur. Bu coil yüksek sıcaklıklara oldukça dayanıklıdır. Seramik coil ile de hem buhar hem de aroma performansı olarak oldukça başarılıdır.

Cihazınızda coil değişimi oldukça kolaydır. Kullanım dostu mekanizması sayesinde, dilediğiniz zaman ekstra efort harcamadan dilediğiniz zaman coil’inizi değiştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz önemli unsur, coil değiştirip likitinizi doldurduktan sonra 10-15 dakika kadar beklemenizdir. Böylece coil’de bulunan pamuk likiti tamamen emer; böylece potensel coil yanmalarının ve kuru çekimlerin önüne geçersiniz.

 

Bir yanıt yazın